DAILY TOP 3: Μέρα Κυπέλλου σε Γερμανία, Ιταλία και Αγγλία!

** ** Στη Meridianbet  μπορείτε να ζήσετε την εμπειρία του online betting σε όλα τα πρωταθλήματα του κόσμου σε πολύ υψηλές αποδόσεις.

Η δράση στον ευρωπαϊκό κόσμο του ποδοσφαίρου συνεχίζεται με σπουδαίες αναμετρήσεις για τον θεσμό του Κυπέλλου.

Το DAILY TOP 3 της Meridianbet για σήμερα ταξιδεύει σε Γερμανία, Ιταλία και Αγγλία.

€25 REGISTRATION BONUS – Κάντε την εγγραφή σας και διεκδικήστε €25 Μπόνους!

1ST DEPOSIT BONUS– 100% μπόνους πρώτης κατάθεσης μέχρι €150!

*Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις!

Νιούκαστλ – Σαουθάμπτον:

*Ρεβάνς για τα ημιτελικά του EFL Cup. Ο πρώτος αγώνας έληξε 0-1 υπέρ της Νιούκαστλ.

*NG στα 8/9 τελευταία παιχνίδια της Νιούκαστλ.

* Η Σαουθάμπτον προέρχεται από την νίκη με 2-1 επί της Μπλάκπουλ, στο FA Cup.

*Σημειώθηκαν 0-3 γκολ σε εφτά σερί ματς των φιλοξενούμενων.

*GG στα 4/5 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

Ίντερ – Αταλάντα:

*Νοκ – άουτ αγώνας για τα προημιτελικά του Coppa Italia.

*Οι γηπεδούχοι στα εννιά τελευταία τους παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις μετρούν μόλις μία ήττα.

*Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για την Αταλάντα, που επιβλήθηκε με 2-0 της Σαμπντόρια.

*Η Ίντερ παραμένει αήττητη κόντρα στην Αταλάντα, για οκτώ σερί ματς.

*Under 2.5 στα 6/8 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

Πάντεμπορν – Στουτγκάρδη:

*Νοκ – άουτ φάση των «16» του Κυπέλλου Γερμανίας.

*Σπουδαίο διπλό για την Πάντεμπορν, επί της Καρλσρούχερ με 1-0, στον πρώτο της αγώνα μετά την διακοπή.

*Μόλις μία νίκη για τους γηπεδούχους στους έξι τελευταίους επίσημους αγώνες.

*Μακριά από τις επιτυχίες για τέσσερα σερί ματς η Στουτγκάρδη.

*Οι φιλοξενούμενοι παραμένουν αήττητη σε τέσσερις συνολικά αναμετρήσεις με αντίπαλο την Πάντεμπορν.

Φυσικά όλες οι μεγάλες αναμετρήσεις θα βρίσκονται λεπτό προς λεπτό στην ιστοσελίδα μας (www.meridianbet.com.cy).

MOBILE APPLICATION BONUS: Στοιχηματίστε από το κινητό σας και πάρτε έξτρα μπόνους!

Meridianbet – Ο δικός σου κόσμος στοιχήματος!