DAILY TOP 3: Να αποχαιρετίσει με ψηλά το κεφάλι ο Απόλλωνας/Κυνηγάει το «θαύμα» η Ομόνοια!

** ** Στη Meridianbet  μπορείτε να ζήσετε την εμπειρία του online betting σε όλα τα πρωταθλήματα του κόσμου σε πολύ υψηλές αποδόσεις.

Τελευταία αγωνιστική στους ομίλους των ευρωπαϊκών διοργανώσεων με τις Κυπριακές ομάδες να δίνουν την δική τους μάχη.

Στον θεσμό του Γιουρόπα Λιγκ η ΑΕΚ έχει ήδη εξασφαλίσει την πρόκριση για τα πλέι-οφ του Κόνφερενς, ενώ η Ομόνοια ψάχνει ένα ποδοσφαιρικό «θαύμα» στην Μολδαβία.

Από την άλλη ο Απόλλωνας θέλει να αποχαιρετίσει την Ευρώπη με νίκη και να επαναφέρει τα χαμόγελα στο Κολόσσι.

Σέριφ Τιρασπόλ – Ομόνοια:

*Στην 3η θέση του GROUP E η Σέριφ με 3 βαθμούς, τελευταία η Ομόνοια που παραμένει χωρίς πόντο.

*Μηδαμινές ελπίδες πρόκρισης για τους «πράσινους» που για να πάρουν την πρόκριση για τα πλέι-οφ του Κόνφερενς Λιγκ πρέπει να κερδίσουν με τρία τέρματα διαφορά.

*Over 2.5 στα 5/6 τελευταία παιχνίδια της Σέριφ.

*Επέστρεψε στις επιτυχίες μετά από έξι σερί ήττες η Ομόνοια, επικρατώντας με 2-0 της Ανόρθωσης.

*Έξι συνεχόμενα NG μετρά η Κυπριακή ομάδα.

Ρεν – ΑΕΚ:

*Στην 2η θέση του GROUP B η Ρεν με 11 βαθμούς, ακολουθεί η ΑΕΚ με 4.

*Μοναδικό κίνητρο για τους γηπεδούχους η πρώτη θέση ελπίζοντας σε απώλειες της Φενέρμπαχτσε.

*Θετικά αδιάφορη η ΑΕΚ που εξασφάλισε το εισιτήριο για το Κόνφερενς Λιγκ μετά την ισοπαλία 3-3 με την Δυναμό Κιέβου.

*Οι Λαρνακείς προέρχονται από την επιβλητική νίκη με 4-0 κόντρα στην Καρμιώτισσα.

*Over 2.5 στα 6/8 προηγούμενα παιχνίδια της ΑΕΚ.

Απόλλων – Βαντούζ:

*Στην 3η θέση του ομίλου ο Απόλλωνας με 4 βαθμούς, στον πάτο η Βαντούζ με 2.

*Βαθμολογικά αδιάφορες και οι δύο ομάδες που έχουν τεθεί εκτός συνέχειας από την διοργάνωση.

*Προβληματισμός επικρατεί στο στρατόπεδο του Απόλλωνα μετά την ήττα την περασμένη Κυριακή από τον ΑΠΟΕΛ στο Τσίρειο.

*Under 2.5 στα 5/6 τελευταία ματς των «γαλάζιων».

*Στα 6/8 προηγούμενα παιχνίδια της Βαντούζ σημειώθηκαν περισσότερα από 2.5 γκολ.

Φυσικά όλες οι μεγάλες αναμετρήσεις θα βρίσκονται λεπτό προς λεπτό στην ιστοσελίδα μας (www.meridianbet.com.cy).

MOBILE APPLICATION BONUS: Στοιχηματίστε από το κινητό σας και πάρτε έξτρα μπόνους!

Meridianbet – Ο δικός σου κόσμος στοιχήματος!