Ένα δάγκωμα αρκεί….!!!!

Καλημέρα σε όλους,

Η Ιλβες διανύει εξαιρετική φόρμα, ενώ έχει ανοίξει υπερβολικά το παιχνίδι της το τελευταίο μήνα. Από την άλλη, η Σέιναγιοεν έχει βρει τον τρόπο και σκοράρει μακριά από την έδρα της. Θα πάρουμε τα ρίσκα μας με τον άσο.

Αμφότερες επαλήθευσαν τα προγνωστικά κι έφτασαν στον τελικό. Νεανικά σύνολα, ποιοτικά ένα κλικ πάνω είναι το Μεξικό, όμως οι ΗΠΑ έχουν το πλεονέκτημα της έδρας. Περιμένουμε ματς που θα κριθεί στις λεπτομέρειες και θα δώσουμε ένα μικρό προβάδισμα για κατάκτηση στο Mexico, καθώς έχουν δείξει πιο σταθερή εικόνα έως τώρα στη διοργάνωση.
Η «σελεσάο» είναι το μεγάλο φαβορί για την κατάκτηση του τροπαίου, αλλά έχει και την πίεση του κόσμου. Στους ομίλους επικράτησε 5-0 του Περού, όμως, τώρα η κατάσταση είναι εντελώς διαφορετική. Η Βραζιλία δεν δέχεται γκολ, το Περού θα παίξει και ξύλο, όμως δεν θα είναι αρκετό για να σώσει το over 2,5.
Είναι περίεργο ματς. Η Μαδαγασκάρη μας έχει τρελάνει, έως τώρα, με τις εμφανίσεις της. Από την άλλη, η ΛΔ Κονγκό βρίσκεται σε κυκλώνα φημολογιών. Επομένως, αν ασχοληθούμε με κάτι στην αναμέτρηση, λέμε να πάμε με το Χ ημίχρονο και στο δεύτερο ας κερδίσει ο καλύτερος.