Europa League

Δεύτερα παιχνίδια για την φάση των οκτώ (8) στην έδρα των φιλοξενούμενων.Σε ισχύ ο κανονισμός των εκτός έδρας γκολ.Σε περίπτωση ισοπαλίας στα δυο ματς ακολουθεί παράταση και εάν χρειαστεί πέναλτι.Τα παιχνίδια διεξάγονται κεκλεισμένων των θυρών

15/4 22:00 Βιγιαρεάλ – Ντινάμο Ζάγκρεμπ
Με το ένα πόδι στα ημιτελικά έχει βρεθεί το «κίτρινο υποβρύχιο», μετά την εκτός έδρας νίκη με 1-0 στον πρώτο αγώνα. Σοβαρή η εμφάνιση της ομάδας του Έμερι μέσα στο «Μάξιμιρ», σε μία ανοιχτή αναμέτρηση, κατά τη διάρκεια της οποίας οι δύο ομάδες, δημιούργησαν τις προϋποθέσεις για γκολ. Η ελαφρά καλύτερη στο καθόλα ανοιχτό πρώτο μέρος ομάδα του Έμερι, πέτυχε το γκολ της νίκης μετά το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Μορένο στο 44′. Στο ίδιο μοτίβο κύλησε και το δεύτερο μέρος, με τις δύο ομάδες να έχουν ευκαιρίες, αλλά καμία τους να μην βρίσκει στόχο. Στο εγχώριο πρωτάθλημα, με το μυαλό στην αποψινή αναμέτρηση (έγινε ροτέισον), υπέστη εντός έδρας με 2-1 από την Οσασούνα. Τίποτα το ιδιαίτερο στο πρώτο μέρος, με τη Βιγιαρεάλ να είναι φλύαρη στην επίθεση και τους «ροχίγιος» άριστα οργανωμένους στην άμυνα. Το ματς «ζωντάνεψε» στο 64′ που έγινε το 0-1, ο Γκαρθία στο 70′ ισοφάρισε με πέναλτι, αλλά η Οσασούνα επανήλθε με νέο γκολ στο 74′. Πρώτη ήττα μετά από τρεις σερί νίκες, την έριξε στην 7η θέση.
Αγωνιστικά Νέα:«Η δύναμή μας προέρχεται από τον σεβασμό μας προς τον αντίπαλο και σύμφωνα με αυτόν μπορούμε να αξιοποιήσουμε το αποτέλεσμα του πρώτου αγώνα. Πάντως, δεν έχασαν κανένα παιχνίδι εκτός έδρας στους ομίλους και αυτό δείχνει ότι έχουν υπέροχους παίκτες», δήλωσε ο Έμερι. Εκτός μάχης σίγουρα οι Εστουπινιάν (Α, 4/0, 22/0), Ιμπόρα (Μ, 5/0, 13/0, χιαστοί). Δεν αναφέρονται άλλα προβλήματα.
Πιθανή ενδεκάδα:(4-3-3): Ασένχο – Μάριο, Αλμπιόλ, Πο Τόρες, Πεντράθα – Παρέχο, Καπουέ, Τριγκέρος – Πένια, Μπάκα, Μορένο
Δεν κατάφερε να αξιοποιήσει το καλό πρώτο ημίχρονο στο «Μάξιμιρ» κόντρα στη Βιγιαρεάλ, χάνοντας κάποιες σημαντικές ευκαιρίες ώστε να ανοίξει το σκορ. Στο δεύτερο μέρος δυσκολεύτηκε να ανοίξει την άμυνα της αντιπάλου, παρά την είσοδο των Πέτκοβιτς και Καστράτι στο τελευταίο μισάωρο. Αυτή ήταν η πρώτη εντός έδρας ήττα στη διοργάνωση μετά τον Νοέμβριο του 2014! Ως φιλοξενούμενη έχει πανηγυρίσει φέτος τρεις νίκες επί των Βόλφσμπεργκερ, Φέγενοορντ και Κράσνονταρ πετυχαίνοντας 3, 2 και 3 γκολ αντίστοιχα. Το ίδιο πρέπει να πράξει και απόψε, αν και έχει ήδη κάνει την υπέρβαση με την παρουσία της στα προημιτελικά. Την περασμένη Κυριακή, με περιορισμένο ροτέισον, επιβλήθηκε 2-0 εκτός έδρας της Λοκομοτίβα στο ντέρμπι της κροατικής πρωτεύουσας και αποσπάστηκε δύο βαθμούς από την Όσιγιεκ, έχοντας και ένα παιχνίδι λιγότερο. Το Σάββατο θα υποδεχθεί την Ίστρα.
Αγωνιστικά Νέα:Εκτός αποστολής λόγω τραυματισμού ο δεξιός μπακ Μοχαράμι (6/0, 11/0) και ο επιθετικός Γκαβράνοβιτς (9/0, 23/13). Αμφίβολη η συμμετοχή του επιθετικού Πέτκοβιτς (11/4, 19/7, 5 ασίστ) και του αμυντικού μέσου και αρχηγού της ομάδας Αντέμι (14/2, 18/1). Ο πρώτος είναι πιο πιθανό να χρησιμοποιηθεί ως αλλαγή, για τον δεύτερο όλα θα κριθούν στη σημερινή πρωινή προπόνηση.
Πιθανή ενδεκάδα:(4-2-3-1): Λιβάκοβιτς – Ριστόβσκι, Τεοφίλ-Κατρίν, Λάουριτσεν, Λέοβατς – Μίσιτς (Αντέμι), Γιάκιτς – Ιβάνουσετς, Μάγιερ, Όρσιτς – Καστράτι (Πέτκοβιτς)
Επί ισπανικού εδάφους η Ντινάμο δεν γνωρίζει τι εστί νίκη. Είναι εξαιρετικά πιθανό να μην γνωρίσει ούτε και σήμερα, καθώς εκτός των άλλων έχει και κομβικές απουσίες. Η Βιγιαρεάλ λογικά δεν θα πάρει τα ρίσκα, περιμένοντας την αντίπαλό της κάποια στιγμή να εκτεθεί περισσότερο. Τίμιος ο αναμενόμενα μικρός άσος.

15/4 22:00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γρανάδα
Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ πήρε σκορ πρόκρισης στον 1ο προημιτελικό με 2-0 και καλείται να κάνει διαχείριση αποτελέσματος στη ρεβάνς, ώστε να προκριθεί στην 4άδα του UEL. Δεν δημιούργησε πολλές ευκαιρίες, απείλησε σε 1-2 περιπτώσεις με τον Ράσφορντ πριν ανοίξει το σκορ στο 31′ με τον Άγγλο επιθετικό από μπαλιά 50 μέτρων του Λίντελοφ. Στάθηκε τυχερή στο δοκάρι των Ισπανών στο 41′, έχασε τετ α τετ με τον Μπρούνο Φερνάντες πριν το 2ο γκολ της που σημείωσε ο Πορτογάλος παικταράς με πέναλτι (90′) σε παράβαση που κέρδισε ο ίδιος. Επιστρέφοντας στην PL πέτυχε σπουδαία νίκη, με 3-1, μέσα στο Λονδίνο επί της Τότεναμ. Βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 40′, αντέδρασε στο 2ο ημίχρονο όπου πέτυχε τα τέρματά της με τους Φρεντ (57′), Καβάνι (79′, ασίστ Γκρίνγουντ), Γκρίνγουντ (90’+6′, ασίστ Πογκμπά). Η αγγλική ομάδα έχει 21/21 προκρίσεις στα Κύπελλα Ευρώπης, σε φάση νοκ άουτ, όπου έχει επικρατήσει στον 1ο αγώνα. Ακολουθεί ματς Πρωταθλήματος εντός με την Μπέρνλι, πιθανό το λελογισμένο rotation από τον Σόλσκιερ.
Αγωνιστικά Νέα:Αγωνίστηκε για 72 λεπτά με την Τότεναμ ο αμφίβολος Ράσφορντ (Ε, 10/8, 31/10), που έχει τραυματισμό και έχασε προπονήσεις. Τιμωρημένοι είναι οι Σο (Α, 7/0, 27/1), ΜακΤόμινεϊ (Μ, 9/0, 27/4), Μαγκουάιρ (Α, 9/1, 31/2). Μακρόχρονα λείπουν οι Μπαϊγί (Α, 3/0, 8/0), Μαρσιάλ (Ε, 8/2, 22/4), Τζόουνς (Α.). Στο ματς PL αγωνίστηκε βασικός γκολκίπερ ο Χέντερσον, λογικά σειρά θα πάρει ο Ντε Χέα που έπαιξε και στο 1ο ματς. Μικροτραυματισμό έχει ο Τζέιμς (ΜΕ, 7/2, 13/3), δύσκολα θα ρισκαριστεί η συμμετοχή του.
Πιθανή ενδεκάδα:(4-2-3-1): Ντε Χέα – Γουάν-Μπισάκα, Τουανζέμπε, Λίντελοφ, Τέλες – Φρεντ, Μάτιτς – Γκρίνγουντ, Φαν Ντε Μπέικ, Πογκμπά – Ντιαλό
Ατρόμητη για μάχη μέχρις εσχάτων στην Αγγλία δηλώνει η Γρανάδα, αν και γνωρίζει ότι οι ελπίδες της για πρόκριση μετά την ήττα με 2-0 στο πρώτο αγώνα είναι μηδαμινές. Όμως στην ομάδα δεν υπάρχει το παραμικρό κλίμα ηττοπάθειας και άγχους. Οι πάντες έδωσαν τη ψυχή τους, νοιώθουν δικαιωμένοι και απόλυτα ευχαριστημένοι με όσα πέτυχαν, δεν έχουν από δω και πέρα να χάσουν τίποτα απολύτως, συνεπώς πάνε για την έκπληξη. Στο πρωτάθλημα προέρχεται από την εκτός έδρας νίκη της με ανατροπή μέσα στη Βαγιαδολίδ με 2-1. Με πέναλτι στο 42′ βρέθηκε πίσω στο σκορ, αλλά με γκολ του Μολίνα στο 78′ και του Κίνι στο 86′ γύρισε το ματς. Όσον αφορά τον αποψινό αγώνα, αποστολή 27 παικτών απογειώθηκε από το αεροδρόμιο «Φεδερίκο Γκαρθία Λόρκα» με προορισμό το Μάντσεστερ, που σημαίνει πως ο κόουτς Μαρτίνεθ πήρε σχεδόν άπαντες τους ποδοσφαιριστές του.
Αγωνιστικά Νέα:Δεν ταξίδεψαν οι τραυματίες Μίγια (Μ, 7/0, 16/1), Λοζάνο (Α, 0/0, 0/0) και οι τιμωρημένοι Ντουάρτε (Α, 11/0, 26/1), Ετέκι (Μ, 10/0, 20/0). Σε σχέση με το πρωτάθλημα γυρίζει ο Σολδάδο (Ε, 10/3, 24/6, είχε ποινή), ο Κένεντι (Μ, 11/2, 25/3) έχει ενοχλήσεις και είναι αμφίβολος, ενώ οι Ματσίς (Ε, 11/3, 24/3), Σόρο (Μ, 8/1, 12/1) δείχνουν ετοιμοπόλεμοι. Οι Κίνα (Μ, 6/2), Κίνι (Α, 12/1), Μαρίν (Α, 5/0), Βίκο (Μ, 14/0) δεν έχουν δηλωθεί. Την αποστολή πλαισιώνουν 4 νεαροί από τις υποδομές.
Πιθανή ενδεκάδα:(4-3-3): Ρουί Σίλβα – Νέβα, Βαγιέχο, Ζερμάν, Βίκτορ Ντίαθ – Μοντόρο, Γκοναλόνς, Ερέρα – Ματσίς, Σολδάδο, Πουέρτας
Για τη Μάντσεστερ είναι εξαιρετικά σημαντικός στόχος η υπεράσπιση του 2-0 στο 1ο ματς, αλλά και η κατάκτηση της διοργάνωσης. Πιο βαριά η φανέλα της, κόντρα στην άπειρη Γρανάδα. Προβληματίζουν τα κακά αγωνιστικά νέα των γηπεδούχων και αποτελούν τον κύριο λόγο που θα προτιμηθεί το G/G από οποιαδήποτε άλλη επιλογή επάνω σε ενδεχόμενη νίκη τους.

15/4 22:00 Ρόμα – Άγιαξ
Ήταν το αουτσάιντερ στο εκτός έδρας ματς με τον Άγιαξ, αποδείχθηκε βάσει της εικόνας. Πολλά προβλήματα στην άμυνα, από την οποία προσπαθούσε να «χτίσει» τις επιθέσεις της. Ο «Αίαντας» προηγήθηκε στο 39′ με τον Κλάασεν, έχασε (μεταξύ άλλων ευκαιριών) πέναλτι με τον Τάντιτς (53′) και το πλήρωσε πανάκριβα. Οι Πελεγκρίνι (57′) και Ιμπάνιεζ (87′) σημείωσαν τα γκολ της ανατροπής, «μαγική εικόνα» το 2-1 υπέρ των Ρωμαίων. Τα ημιτελικά του UEL ήρθαν πιο κοντά, ωστόσο απαιτείται ένα δύσκολο βήμα, αν και στην Ευρώπη η εικόνα τους είναι καλύτερη απ’ ό,τι στη Serie A. Την Κυριακή η Ρόμα υποδέχθηκε την Μπολόνια. Γλίτωσε το γκολ από… θαύμα (3′, 5′, 9′, 20′, 22′), το έβαλε με τον Μαγιοράλ (44′) και κράτησε το 1-0 μέχρι τέλους (καλή στην επανάληψη). Τέλος το σερί 0-2-1 εντός συνόρων για τους «τζαλορόσι», το «-7» από την τετράδα δεν επιτρέπει την αισιοδοξία. «Έχουμε μπροστά μας το πιο σημαντικό ματς της σεζόν και απαγορεύεται να κάνουμε λάθος», δήλωσε ο τεχνικός Πάουλο Φονσέκα.
Αγωνιστικά Νέα:Εκτός ευρωπαϊκής λίστας οι Ζουάν Ζεζούς (Α, 6/0, 4/0) και Φάσιο (Α, 5/0, 4/0). Εξέτισε ο Κάρσντορπ (Α, 7/0, 26/1), όμως συμπλήρωσε κάρτες ο Μπρούνο Πέρες (Α, 11/1, 24/1). Τραυματίες οι Κούμπουλα (Α, 6/1, 16/1), Τζανιόλο (Μ.), στο Άμστερνταμ χτύπησε και ο Σπινατσόλα (Α, 10/0, 26/2) και μένει εκτός. Ο Σμόλινγκ (Α, 3/0, 14/0) γυμνάζεται ατομικά τις τελευταίας μέρες και λείπει με τη σειρά του, ενώ ο Ελ Σαράουι (Ε, 4/1, 7/0) το πάλεψε, αλλά γυμνάστηκε ατομικά και την Τετάρτη, οπότε δεν θα προσφέρει.
Πιθανή ενδεκάδα:(3-4-2-1): Λόπεθ – Μαντσίνι, Κριστάντε, Ιμπάνιεζ – Κάρσντορπ, Ντιαβαρά, Βερετού, Καλαφιόρι – Πελεγκρίνι, Πέδρο – Μπόρχα Μαγιοράλ
Το χαμένο πέναλτι του Τάντιτς στο 53ο λεπτό της αναμέτρησης στη «Γιόχαν Κρόιφ Αρένα», αλλά και η λάθος αντίδραση του Σχέρπεν στο φάουλ που εκτέλεσε ο Πελεγκρίνι τέσσερα λεπτά αργότερα είναι δύο άτυχες στιγμές που έχουν φέρει σε μειονεκτική θέση την ομάδα του Τεν Χαχ. Ωστόσο, υπάρχει πίστη ότι μπορεί να πετύχει όσα γκολ χρειαστούν ώστε να πάρει την πρόκριση για τα ημιτελικά της διοργάνωσης. Εξάλλου, στους δύο προηγούμενους γύρους πανηγύρισε νίκες εκτός έδρας, πετυχαίνοντας από δύο γκολ απέναντι σε Λιλ και Γιουνγκ Μπόις. Την περασμένη Κυριακή, παίζοντας με βασική ενδεκάδα, ο σύλλογος από το Άμστερνταμ επιβλήθηκε 1-0 εκτός έδρας της Βάαλβαϊκ, χάρη σε γκολ του Αλέ στο 14ο λεπτό και διατηρήθηκε στην κορυφή, με διαφορά εννέα βαθμών και με ένα παιχνίδι λιγότερο από την PSV. Την Κυριακή αντιμετωπίζει τη Φίτεσε στον τελικό του ολλανδικού Κυπέλλου που θα διεξαχθεί στο Ρότερνταμ.
Αγωνιστικά Νέα:Συμπλήρωσε κάρτες και εκτίει ποινή μίας αγωνιστικής ο δεξιός μπακ Ρενσχ (5/0, 12/1). Ο βασικός τερματοφύλακας Ονανά (6 συμ./7 γκολ παθητικό, 20 συμ./15 γκολ παθητικό) είναι τιμωρημένος μέχρι το τέλος του 2021 λόγω ντόπινγκ. Εκτός αποστολής λόγω τραυματισμού ο μεσοεπιθετικός Λάμπιαντ (5/0, 20/5), ο δεξιός μπακ Μαζραουί (6/1, 15/0) και ο στόπερ/αριστερός μπακ Μπλιντ (7/0, 22/1). Εξαιτίας ενός λάθους δεν δηλώθηκε στην ευρωπαϊκή λίστα ο επιθετικός Αλέ (0/0, 11/6, 5 ασίστ).
Πιθανή ενδεκάδα:(4-3-3): Στεκέλενμπουρχ – Γ. Τίμπερ, Σχουρς, Μαρτίνεζ, Ταλιαφίκο – Άλβαρεζ, Κλάασεν, Χράβενμπερχ – Άντονι, Τάντιτς, Νταβίντ Νέρες
Η Ρόμα επιμένει να αναπτύσσεται από τα μετόπισθεν, αλλά οι αμυντικοί που διακρίνονται σ’ αυτό το κομμάτι, απουσιάζουν. Ο Άγιαξ, με τη σειρά του, έχει απουσίες, αλλά και κακή κυκλοφορία της μπάλας. Υπάρχουν οι προϋποθέσεις ώστε να περιμένουμε γκολ εκατέρωθεν και Over 2,5, αλλά οι αποδόσεις είναι στο… τίποτα, οπότε κινούμαστε εναλλακτικά.

15/4 22:00 Σλάβια Πράγας – Άρσεναλ
Η Σλάβια Πράγας έκανε πάλι το θαύμα της και για 3η σερί φορά φέτος έφυγε αλώβητη από το Νησί, μετά το πολύτιμο 1-1 στην έδρα της Άρσεναλ. Με αυτό το «Χ», φυσικά μπορεί να ονειρεύεται την πρόκριση στα ημιτελικά, αλλά παραμένει το αουτσάιντερ του ζευγαριού. Όσον αφορά στο ματς, στο πρώτο 45λεπτο στάθηκε αρκετά καλά και δεν κινδύνεψε ιδιαίτερα από τους Λονδρέζους. Στην επανάληψη δεν είχε την ίδια εικόνα, πιέστηκε και κινδύνεψε πολύ κι αν οι παίκτες της Άρσεναλ ήταν πιο συγκεντρωμένοι θα μπορούσε να δεχθεί 2-3 τέρματα. Στο 77′ «άγγιξε» το 0-1 με τον Σέβτσικ και εννιά λεπτά μετά έμεινε πίσω στο σκορ. Άπαντες περίμεναν να ηττηθεί, αλλά αντέδρασε και στις καθυστερήσεις ισοφάρισε με κοντινή κεφαλιά του Χόλες. Στα εγχώρια κέρδισε με 2-0 την αιώνια αντίπαλο Σπάρτα, παρέμεινε αήττητη στο πρωτάθλημα (21-5-0) και οδεύει για ακόμα έναν τίτλο. Σήμερα έχει ρεβάνς-πρόκληση και θα προσπαθήσει να διαχειριστεί το πολύτιμο εκτός έδρας γκολ και να προκριθεί στους «4» του UEL/UC για 2η φορά στην ιστορία της!
Αγωνιστικά Νέα:Ο Κουντέλα (Α, 8/0, 22/5) τιμωρήθηκε από την UEFA με 10 αγωνιστικές λόγω ρατσιστικής συμπεριφοράς στον Καμαρά της Ρέιντζερς στον επαναληπτικό της Γλασκώβης στις 18/3. Ως εκ τούτου, ο βασικός στόπερ τέθηκε νοκ άουτ και είναι άλλη μια σημαντική απουσία. Εκτός είναι και οι Χοβόρκα (Α, 2/0, 8/0), Ντέλι (Α, 1/0, 7/0) και αμφίβολοι οι Σίμα (Μ, 11/4, 18/11), Ολαγίνκα (Μ, 10/3, 20/6). Δεν υπολογίζονται οι Καχαράμπα (Α, 7/1, 5/0), Μπεράν (Μ, 8/0, 2/0,) Γιουσούφ (Ε, 3/1, 8/3), Βαν Μπούρεν (Μ, 4/0).
Πιθανή ενδεκάδα:(4-5-1): Κόλαρ – Μάσοπουστ, Ζίμα, Μπα, Μπορίλ – Χόλες, Προβόντ, Nτόρλεϊ, Στάντσιου, Λινγκρ – Κούχτα
Η Άρσεναλ έμεινε στο 1-1 με τη Σλάβια Πράγας, στον 1ο προημιτελικό, χάνοντας μεγάλη ευκαιρία να πάρει έστω μία οριακή νίκη που θα της έδινε το αβαντάζ πρόκρισης. Αστόχησε σε κεφαλιά από καλή θέση ο Χόλντινγκ στο 1ο ημίχρονο, είχε δοκάρι σε εκτέλεση φάουλ ο Γουίλιαν στο 49′, 2ο δοκάρι σε τετ α τετ ο Λακαζέτ (62′) και αρκετές χαμένες ευκαιρίες έως το 1-0 του Πεπέ (86′) η αγγλική ομάδα. Πιέστηκε στις καθυστερήσεις από τους Τσέχους και δέχτηκε την ισοφάριση στο 93′ από εκτέλεση κόρνερ. Δύσκολα τα πράγματα για τους Λονδρέζους του κόουτς Αρτέτα, που ποντάρουν πολλά στο UEL ακόμα και για την ευρωπαϊκή τους έξοδο την επόμενη σεζόν αν το κατακτήσουν. Η επιστροφή στην PL έκρυβε το χαμηλό εμπόδιο της Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, την οποία η Άρσεναλ νίκησε με 3-0 εκτός. Με 2 γκολ του Λακαζέτ (33′ από ασίστ Θεμπάγιος, 85′ από ασίστ Παρτέι) και 1 του Μαρτινέλι (71′) εξασφάλισε τους 3 βαθμούς. Μετράει 4 νίκες και 1 ισοπαλία στα πρόσφατα 5 νοκ άουτ ματς του Γιουρόπα Λιγκ.
Αγωνιστικά Νέα:Σταθερά έξω είναι οι Νταβίντ Λουίζ (Α, 7/1, 19/1), Τίερνεϊ (Α, 8/1, 23/1), μικροτραυματισμό αντιμετώπισε ο Μαρτινέλι (Ε, 3/0, 8/1) αλλά είναι 100% καλά. Αντίθετα, λογίζονται αμφίβολοι οι Ομπαμεγιάνγκ (Ε, 6/3, 25/9, έχει ίωση) και Όντεγκααρντ (ΜΕ, 4/1, 9/1). Σμιθ Ρόου (ΜΕ, 8/1, 14/0) και Σάκα (ΜΕ, 6/1, 26/5) προπονήθηκαν κανονικά τις τελευταίες ημέρες και δίνονται ετοιμοπόλεμοι για την έξοδο στην Πράγα. Ξεπέρασε ενοχλήσεις και έπαιξε στο Σέφιλντ ο Τσέιμπερς (Α, 4/0, 4/0).
Πιθανή ενδεκάδα:(4-2-3-1): Λένο – Μπεγερίν, Χόλντινγκ, Γκάμπριελ, Σοάρες – Παρτέι, Τσάκα – Πεπέ, Σάκα, Γουίλιαν – Λακαζέτ
Το ζητούμενο για την Άρσεναλ είναι να σκοράρει και να μην είναι άστοχη όπως στο 1ο ματς. Οι Τσέχοι συνθέτουν μία σκληρή ομάδα, που ήδη έχει πετάξει φέτος έξω 2 βρετανικές ομάδες στα νοκ άουτ (Λέστερ, Ρέιντζερς). Οι Λονδρέζοι, ωστόσο, παίζουν τη χρονιά τους στην Πράγα. Για καλύτερη απόδοση η νίκη τους μπορεί και να συνδυαστεί με το λογικό Over 1.5.