Για αυτούς που τους αρέσουν τα σκορ!!!!

Καλησπέρα απο τον Bomber.

Να φτάνεις στο σημείο να βρίσκεις τα ημίχρονα/τελικά σε τρια παιχνίδια και να χάνεις τα γκολ σε δυο απο αυτά (ΔΕΣ ΕΔΩ)….με ξεπερνάει….

Για σήμερα έχουμε σκοράκια…

AALBORG v SILKEBORG:Η εικόνα των δύο ομάδων στα ματς της προηγούμενης αγωνιστικής αλλά και ο παράγοντας έδρα, με «οδηγούν» σε αυτά τα δυο σκορ, παρά το γεγονός πως το δείγμα, γενικότερα, στην Δανία είναι μικρό.

RUBIN KAZAN v FC AKHMAT GROZNY:Το αποτέλεσμα θα κριθεί από την αποτελεσματικότητα της Αχμάτ. Η Ρουμπίν ανοίγεται περισσότερο στο δεύτερο ημίχρονο και προέρχεται από δύο ισοπαλίες στα πρώτα 45’. Ισοπαλία με 0-0 ή η νίκη με 1-0 είναι δυο πολύ πιθανά σκορ …που πληρώνουν.

BIELEFELD v ST. PAULI:Δεν ξέρω αν ο Λούχουκαϊ επιχείρησε ένα «ηλεκτροσόκ», μία απόπειρα αύξησης της…τσίτας εν όψει της πρεμιέρας, αλλά η αλήθεια είναι πως με εξαίρεση την καλή παράδοση της ομάδας του στο Μπίλεφελντ, τα υπόλοιπα δεδομένα δεν είναι υπέρ της. Διατηρώ ως ιδέα παιχνιδιού τον άσο και για αυτό ποντάρω στα δυο σκορ με μηδέν παθητικό και με τεράστια απόδοση.