Για όλα τα γούστα…

Καλησπέρα απο τον Εισοδηματία,

Σήμερα θα πάμε με ένα κουπόνι για όλα τα γούστα με πρώτο σταθμό την Πορτογαλία.

Γκιμαράες και Άρσεναλ αναμετρούνται στην Πορτογαλία δύο εβδομάδες μετά το πρώτο τους παιχνίδι στο Λονδίνο, όπου οι Πορτογάλοι έφτασαν πολύ κοντά στο να πάρουν αποτέλεσμα από το «Έμιρειτς». Οι φιλοξενούμενοι, που θα παραταχθούν ξανά με αρκετές αλλαγές, θέλουν τους τρεις βαθμούς για να «σφραγίσουν» σε μεγάλο βαθμό την πρωτιά αλλά ακόμα περισσότερο για να βάλουν τέλος στο αρνητικό σερί που τρέχουν με τα αποτελέσματα εντός των συνόρων. Στον αντίποδα, οι γηπεδούχοι αναζητούν νίκη γοήτρου, αφού έχουν ουσιαστικά αποκλειστεί μετά τις τρεις ήττες σε ισάριθμα ματς.Over 2,5 και καθαρίσαμε…

Το… δεδομένο G/G αν ο Κόβατς ήταν στον βαυαρικό πάγκο χάνει πλέον σε ισχύ καθώς η κύρια δουλειά του Φλικ το περασμένο διήμερο εστιάστηκε στο αμυντικό κομμάτι και στο πώς θα επουλωθούν εκεί τα τραύματα που έχουν δημιουργηθεί από το ξεκίνημα της σεζόν.Θαύματα δεν γίνονται σε 2 ημέρες για αυτό θα πάω με το over 1.5 ημίχρονο.

Η Παρί Σεν Ζερμέν θα θέλει να ξεσπάσει μετά την ήττα στο πρωτάθλημα και απέναντι στη Κλαμπ Μπριζ έχει τα φόντα να σκοράρει πολλές φορές όπως έκανε στο Βέλγιο. Πάμε με το 1+over 1,5 στο ημίχρονο.

Επαγγελματική νίκη πρόκριση περιμένω σήμερα απο την Ατλέτικο για αυτό και η πρόταση 2-3 γκολ αφού περιμένω να βάλει απο ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο και να καθαρίσει το παιχνίδι και την πρόκριση.