Εδώ στην στήλη θα βρείτε σημεία που προκύπτουν απο στατιστική απεικόνιση για τα περισσότερα παιχνίδια της ημέρας,χωρίς αυτό να αποτελεί πρόταση απο μόνο του.Απλά ένα ακόμα εργαλείο για όλους εσάς που ασχολείστε με το στοίχημα.Αν θες περισσότερα πληροφορίες μπες εδώ.
Live Betting Katenatsio του Telegram και αυτό που πρέπει να κάνει κάποιος είναι απλά ένα κλικ παρακάτω….YouTube ,Facebook ,Twitch , Twitter ,TikTok ,Linkedin ,Instagram και βέβαια το Telegram Chat Και ΜΟΝΑΔΙΚΟ Telegram Channel…..Όσο για την συνδρομή 0,83cents/per day.
ΔΙΟΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ | ΠΡΟΤΑΣΗ |
ΙΑΠ1 | 09:00 | ΚΑΒΑΣΑΚΙ | ΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ | 2-3 γκολ |
ΑΥΣΛ | 10:45 | ΣΙΔΝΕΙ | Γ. ΣΙΝΤΝΕΙ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ | X ημ. |
ΒΟΥ1 | 12:00 | ΜΠΕΡΟΕ | ΤΣΣΚΑ 1948 | NG |
ΤΟΥ1 | 12:30 | ΚΑΣΙΜΠΑΣΑ | ΟΥΜΡΑΝΙΓΙΕΣΠΟΡ | 1 |
ΠΟΡ2 | 13:00 | ΕΣΤΡΕΛΑ | ΤΟΡΕΕΝΣΕ | No Bet |
ΠΟΛ1 | 13:30 | ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ | ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ | 1 |
ΕΛΛ2 | 13:45 | ΠΑΟΚ Β’ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ | O 2,5 |
ΓΕΡ2 | 14:00 | ΑΜΒΟΥΡΓΟ | ΧΟΛΣΤΑΙΝ ΚΙΕΛ | GG |
ΓΕΡ2 | 14:00 | ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ | ΜΑΓΔΕΜΒΟΥΡΓΟ | GG |
ΓΕΡ2 | 14:00 | ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ | ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ | 2 |
ΑΓΝΛ | 14:30 | ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ | ΤΣΕΣΤΕΡΦΙΛΝΤ | 2-3 γκολ |
ΒΟΥ1 | 14:30 | ΧΕΜΠΑΡ ΠΑΖΑΡΝΤΖΙΚ | ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ | 2 & NG |
ΝΟΡΚ | 14:30 | ΣΤΑΜΠΑΕΚ | ΜΟΛΝΤΕ | O 2,5 |
ΣΚΩΠ | 14:30 | ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ | ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ | 2/2 |
ΕΛΛ2 | 14:45 | ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ | ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Β’ | 1 |
ΕΛΛ2 | 14:45 | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ | ΒΕΡΟΙΑ | U 2,5 |
ΑΓΓ1 | 15:00 | ΛΙΝΚΟΛΝ ΣΙΤΙ | ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ | 2 |
ΑΓΓ2 | 15:00 | ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ | ΧΑΡΤΛΠΟΥΛ | 1 |
ΓΕΡ3 | 15:00 | ΑΟΥΕ | ΜΟΝΑΧΟ 1860 | X |
ΓΕΡ3 | 15:00 | ΒΕΧΕΝ | ΒΑΛΝΤΧΟΦ ΜΑΝΧΑΙΜ | GG |
ΓΕΡ3 | 15:00 | ΜΠΑΕΡΟΥΘ | ΟΛΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚ | 2 DNB |
ΓΕΡ3 | 15:00 | ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ | ΒΕΡΛ | 1 |
ΓΕΡ3 | 15:00 | ΟΣΝΑΜΠΡΙΚ | ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ Β’ | U 2,5 |
ΓΕΡ3 | 15:00 | ΣΑΑΡΜΠΡΙΚΕΝ | ΕΣΣΕΝ | 1 |
ΙΣΠ1 | 15:00 | ΑΛΜΕΡΙΑ | ΚΑΔΙΘ | U 2,5 |
ΙΣΠ2 | 15:00 | ΑΝΔΟΡΡΑ | ΙΜΠΙΘΑ ΕΪΒΙΣΑ | 1 |
ΙΤΑ2 | 15:00 | ΑΣΚΟΛΙ | ΒΕΝΕΤΣΙΑ | X |
ΙΤΑ2 | 15:00 | ΚΟΜΟ | ΠΑΡΜΑ | GG |
ΙΤΑ2 | 15:00 | ΜΠΡΕΣΙΑ | ΤΖΕΝΟΑ | 2 |
ΙΤΑ2 | 15:00 | ΠΙΖΑ | ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ | 2-3 γκολ |
ΙΤΑ2 | 15:00 | ΣΟΥΝΤΙΡΟΛ | ΣΠΑΛ | X |
ΙΤΑ2 | 15:00 | ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ | ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ | X |
ΙΤΑ2 | 15:00 | ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ | ΚΟΖΕΝΤΣΑ | O 2,5 |
ΤΟΥ1 | 15:00 | ΑΝΤΑΝΑ ΝΤΕΜΙΡΣΠΟΡ | ΑΝΤΑΛΙΑΣΠΟΡ | GG & O 2,5 |
ΟΥΓ1 | 15:05 | ΜΕΖΟΚΟΒΕΣΝΤ ΖΟΡΙ | ΚΙΣΒΑΡΝΤΑ | X |
ΑΥΣ2 | 15:30 | ΓΚΡΑΤΣΕΡ | ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ Β’ | 1 |
ΑΥΣ2 | 15:30 | ΝΤΟΡΝΜΠΕΡΝ | ΛΑΦΝΙΤΖ | 2 |
ΑΥΣ2 | 15:30 | ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ Β’ | ΦΕΡΣΤ ΒΙΕΝΑ | GG |
ΙΤΑ3 | 15:30 | ΑΚΟΥΙΛΑ ΜΟΝΤΕΒΑΡΚΙ | ΙΜΟΛΕΖΕ | X |
ΙΤΑ3 | 15:30 | ΡΕΤΖΙΑΝΑ | ΣΑΣΑΡΙ ΤΟΡΕΣ | 1 |
ΙΤΑ3 | 15:30 | ΣΙΕΝΑ | ΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑ | 2-3 γκολ |
ΓΑΛ2 | 16:00 | ΧΑΒΡΗ | ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ | 1 |
ΙΤΑ1 | 16:00 | ΜΟΝΤΣΑ | ΚΡΕΜΟΝΕΖΕ | GG |
ΠΟΛ1 | 16:00 | ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ | ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΛΟΥΜΠΙΝ | X |
ΠΟΡ2 | 16:00 | ΦΕΙΡΕΝΣΕ | ΤΡΟΦΕΝΣΕ | GG |
ΣΟΚ | 16:00 | ΜΙΑΛΜΠΙ | ΧΑΜΑΡΜΠΙ | 2 |
ΤΣΧ1 | 16:00 | ΣΕΣΚΕ | ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ | 2 |
ΤΣΧ1 | 16:00 | ΣΙΓΚΜΑ ΟΛΟΜΟΥΤΣ | ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ | O 2,5 |
ΤΣΧ1 | 16:00 | ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ | ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ | 2 |
ΓΕΡ1 | 16:30 | ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ | ΣΑΛΚΕ | U 2,5 |
ΓΕΡ1 | 16:30 | ΜΠΟΧΟΥΜ | ΛΕΙΨΙΑ | O 2,5 |
ΓΕΡ1 | 16:30 | ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ | ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ | GG & O 2,5 |
ΓΕΡ1 | 16:30 | ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ | ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ | GG & O 2,5 |
ΕΛΛ2 | 16:45 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β’ | ΧΑΝΙΑ | 2-3 γκολ |
ΟΥΓ1 | 16:45 | ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ | ΚΕΤΣΚΕΜΕΤΙ | GG |
ΚΥΠ1 | 17:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ | ΟΜΟΝΟΙΑ | X ημ. |
ΑΓΓΠ | 17:00 | ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ | ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ | O 2,5 |
ΑΓΓΠ | 17:00 | ΓΟΥΛΒΣ | ΛΙΝΤΣ | GG |
ΑΓΓΠ | 17:00 | ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤ | ΛΕΣΤΕΡ | 2-3 γκολ |
ΑΓΓΠ | 17:00 | ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ | ΤΟΤΕΝΑΜ | X/2 |
ΑΓΓΤ | 17:00 | ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ | ΓΟΥΙΓΚΑΝ | 1 |
ΑΓΓΤ | 17:00 | ΚΠΡ | ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ ΣΙΤΙ | GG |
ΑΓΓΤ | 17:00 | ΜΙΛΓΟΥΟΛ | ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ | 1 |
ΑΓΓΤ | 17:00 | ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ | ΠΡΕΣΤΟΝ | O 2,5 |
ΑΓΓΤ | 17:00 | ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ | ΚΟΒΕΝΤΡΙ | 2 |
ΑΓΓΤ | 17:00 | ΡΕΝΤΙΝΓΚ | ΧΑΛ | GG |
ΑΓΓΤ | 17:00 | ΡΟΔΕΡΑΜ | ΚΑΡΝΤΙΦ | X |
ΑΓΓΤ | 17:00 | ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ | ΛΟΥΤΟΝ | GG & O 2,5 |
ΑΓΓΤ | 17:00 | ΣΤΟΟΥΚ | ΝΟΡΙΤΣ | 1 |
ΑΓΓ1 | 17:00 | ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝ | Μ.Κ. ΝΤΟΝΣ | X |
ΑΓΓ1 | 17:00 | ΓΟΥΙΚΟΜ | ΜΠΑΡΝΣΛΕΙ | 2 |
ΑΓΓ1 | 17:00 | ΙΠΣΟΥΙΤΣ | ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ | 1/1 |
ΑΓΓ1 | 17:00 | ΚΕΙΜΠΡΙΤΖ | ΤΣΑΡΛΤΟΝ | GG |
ΑΓΓ1 | 17:00 | ΜΟΡΚΑΜ | ΟΞΦΟΡΝΤ | 2 |
ΑΓΓ1 | 17:00 | ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣ | ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ | 2 |
ΑΓΓ1 | 17:00 | ΝΤΕΡΜΠΙ | ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ | 1 |
ΑΓΓ1 | 17:00 | ΠΛΙΜΟΥΘ | ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ | 1/1 |
ΑΓΓ1 | 17:00 | ΠΟΡΤ ΒΕΙΛ | ΜΠΕΡΤΟΝ | U 2,5 |
ΑΓΓ1 | 17:00 | ΤΣΕΛΤΕΝΑΜ | ΕΞΕΤΕΡ ΣΙΤΙ | 2 |
ΑΓΓ2 | 17:00 | ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ | ΚΡΟΛΕΪ | GG |
ΑΓΓ2 | 17:00 | ΓΟΥΟΛΣΟΛ | ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ | NG |
ΑΓΓ2 | 17:00 | ΚΑΡΛΑΙΛ | ΣΤΙΒΕΝΕΙΤΖ | X |
ΑΓΓ2 | 17:00 | ΛΕΙΤΟΝ ΟΡΙΕΝΤ | ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ | 1 |
ΑΓΓ2 | 17:00 | ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ | ΚΡΟΥ | O 2,5 |
ΑΓΓ2 | 17:00 | ΡΟΤΣΝΤΕΙΛ | ΣΟΥΙΝΤΟΝ | 1 ή X |
ΑΓΓ2 | 17:00 | ΣΑΛΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ | ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ | X ημ. |
ΑΓΓ2 | 17:00 | ΣΤΟΚΠΟΡΤ | ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ | GG |
ΑΓΓ2 | 17:00 | ΤΡΑΝΜΙΡ ΡΟΒΕΡΣ | ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΚΑΟΥΝΤΙ | U 2,5 |
ΑΓΓ2 | 17:00 | ΧΑΡΟΓΚΕΙΤ | ΜΠΑΡΟΟΥ | 2-3 γκολ |
ΑΓΝΛ | 17:00 | ΓΙΟΡΚ ΣΙΤΙ | ΝΤΟΡΚΙΝΓΚ ΓΟΥΟΝΤ. | U 2,5 |
ΑΓΝΛ | 17:00 | ΓΚΕΙΤΣΧΕΝΤ | ΤΟΡΚΙ | U 2,5 |
ΑΓΝΛ | 17:00 | ΙΣΤΛΙ | ΟΛΤΡΙΝΧΑΜ | 2-3 γκολ |
ΑΓΝΛ | 17:00 | ΜΕΙΝΤΕΝΧΕΝΤ | ΜΕΙΝΤΣΤΟΟΥΝ | 1 |
ΑΓΝΛ | 17:00 | ΜΠΑΡΝΕΤ | ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ | 2 |
ΑΓΝΛ | 17:00 | ΜΠΡΟΜΛΕΙ | ΡΕΞΑΜ | 2 |
ΑΓΝΛ | 17:00 | ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ | ΟΛΝΤΑΜ | 2-3 γκολ |
ΑΓΝΛ | 17:00 | ΣΑΟΥΘΕΝΤ | ΟΛΝΤΕΡΣΟΤ | 1 |
ΑΓΝΛ | 17:00 | ΣΚΑΝΘΟΡΠ | ΓΟΥΕΛΝΤΣΤΟΟΥΝ | GG |
ΑΓΝΛ | 17:00 | ΣΟΛΙΧΑΛ ΜΟΥΡΣ | ΜΠΟΡΧΑΜ ΓΟΥΝΤ | X |
ΑΓΝΛ | 17:00 | ΧΑΛΙΦΑΞ | ΓΕΟΒΙΛ | X ημ. |
ΒΕΛ1 | 17:00 | ΚΟΡΤΡΑΙΚ | ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ | 2 |
ΒΟΥ1 | 17:00 | ΤΣΣΚΑ ΣΟΦΙΑΣ | ΣΠΑΡΤΑΚ ΒΑΡΝΑ | 1 & NG |
ΕΛΛ1 | 17:00 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ | GG |
ΚΡΟ1 | 17:00 | ΟΣΙΓΕΚ | ΣΙΜΠΕΝΙΚ | 1 |
ΣΚΩΠ | 17:00 | ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ | ΧΑΡΤΣ | 2-3 γκολ |
ΣΚΩΠ | 17:00 | ΚΙΛΜΑΡΝΟΚ | ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ | X |
ΣΚΩΠ | 17:00 | ΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝ | ΡΟΣ ΚΑΟΥΝΤΙ | U 2,5 |
ΣΚΩΠ | 17:00 | ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ | ΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ | X |
ΣΚΩΠ | 17:00 | ΣΕΛΤΙΚ | ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ | O 3,5 |
ΣΚΩΤ | 17:00 | ΚΟΥΙΝΣ ΠΑΡΚ | ΙΝΒΕΡΝΕΣ | 2 DNB |
ΣΚΩΤ | 17:00 | ΠΑΡΤΙΚ ΘΙΣΤΛ | ΝΤΑΝΤΙ | 2 |
ΣΚΩΤ | 17:00 | ΡΕΙΘ ΡΟΒΕΡΣ | ΚΟΟΥΒ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ | GG |
ΣΚΩΤ | 17:00 | ΧΑΜΙΛΤΟΝ | ΕΙΡ | 2 |
ΣΚΩ1 | 17:00 | ΑΛΟΑ ΑΘΛΕΤΙΚ | ΚΛΑΙΝΤ | O 2,5 |
ΣΚΩ1 | 17:00 | ΕΡΝΤΡΙΟΝΙΑΝΣ | ΠΙΤΕΡΧΕΝΤ | 1 & NG |
ΣΚΩ1 | 17:00 | ΚΕΛΤΙ ΧΑΡΤΣ | ΜΟΝΤΡΟΟΥΖ | GG |
ΣΚΩ1 | 17:00 | ΚΟΥΙΝ ΟΦ ΣΑΟΥΘ | ΦΟΛΚΕΡΚ | 2 |
ΣΚΩ1 | 17:00 | ΝΤΑΝΦΕΡΜΛΙΝ | ΕΔΙΜΒΟΥΡΓΟ | 1 |
ΣΚΩ2 | 17:00 | ΕΛΓΚΙΝ | ΣΤΕΝΧΑΟΥΣΜΙΟΥΡ | X |
ΣΚΩ2 | 17:00 | ΜΠΟΝΙΡΙΓΚ ΡΟΟΥΖ | ΙΣΤ ΦΑΙΦ | O 2,5 |
ΣΚΩ2 | 17:00 | ΝΤΑΜΠΑΡΤΟΝ | ΑΛΜΠΙΟΝ ΡΟΒΕΡΣ | 1 |
ΣΚΩ2 | 17:00 | ΣΤΡΑΝΡΑΕΡ | ΣΤΕΡΛΙΝΓΚ ΑΛΜΠΙΟΝ | 2 |
ΣΚΩ2 | 17:00 | ΦΟΡΦΑΡ | ΑΝΑΝ ΑΘΛΕΤΙΚ | GG |
ΧΙΛ1 | 17:00 | ΟΥΑΤΣΙΠΑΤΟ | ΕΒΕΡΤΟΝ ΝΤΕ ΒΙΝΙΑ | X |
ΙΣΠ1 | 17:15 | ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ | ΧΙΡΟΝΑ | 2-3 γκολ |
ΙΣΠ2 | 17:15 | ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ | ΓΡΑΝΑΔΑ | X |
ΙΣΠ2 | 17:15 | ΛΕΓΑΝΕΣ | ΟΒΙΕΔΟ | 1 |
ΙΤΑ2 | 17:15 | ΡΕΤΖΙΝΑ | ΚΑΛΙΑΡΙ | GG |
ΝΟΡΚ | 17:15 | ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ | ΒΙΚΙΝΓΚ | O 2,5 |
ΕΛΛ1 | 17:30 | ΟΦΗ | ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | 1 |
ΟΛΛ1 | 17:30 | ΟΥΤΡΕΧΤΗ | ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ | GG & O 2,5 |
ΠΟΡΤ | 17:30 | ΠΟΡΤΙΜΟΝΕΝΣΕ | ΒΙΖΕΛΑ | 2 ημ. |
ΠΟΡ2 | 17:30 | ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔΕΙΡΑ | ΜΟΡΕΙΡΕΝΣΕ | GG |
ΓΑΛ1 | 18:00 | ΤΟΥΛΟΥΖ | ΛΙΛ | 2 |
ΤΟΥ1 | 18:00 | ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ | ΙΣΤΑΝΜΠΟΥΛΣΠΟΡ | 1 & O 2,5 |
ΙΤΑ3 | 18:30 | ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ | ΣΑΝ ΝΤΟΝΑΤΟ ΤΑΒ. | GG |
ΙΤΑ3 | 18:30 | ΓΚΟΥΜΠΙΟ | ΛΟΥΚΕΖΕ | 1 |
ΙΤΑ3 | 18:30 | ΟΛΜΠΙΑ | ΚΑΡΑΡΕΖΕ | No Bet |
ΙΤΑ3 | 18:30 | ΡΙΜΙΝΙ | ΡΕΚΑΝΑΝΤΕΖΕ | 1 |
ΙΤΑ3 | 18:30 | ΦΕΡΜΑΝΑ | ΒΙΣ ΠΕΖΑΡΟ | 2-3 γκολ |
ΙΤΑ3 | 18:30 | ΦΙΟΡΕΝΖΟΥΟΛΑ | ΠΟΝΤΕΝΤΕΡΑ | No Bet |
ΠΟΛ1 | 18:30 | ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕΤΣΙΝ | ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ | 1 |
ΕΛΒ1 | 19:00 | ΖΥΡΙΧΗ | ΛΟΥΚΕΡΝΗ | O 2,5 |
ΚΥΠ1 | 19:00 | ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ | ΑΕ ΛΕΜΕΣΟΥ | GG |
ΙΤΑ1 | 19:00 | ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ | ΜΠΟΛΟΝΙΑ | 1 |
ΤΣΧ1 | 19:00 | ΣΛΟΒΑΝ ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ | ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ | 2 |
ΚΡΟ1 | 19:10 | ΧΑΙΝΤΟΥΚ | ΣΛΑΒΕΝ ΜΠΕΛΟΥΠΟ | U 2,5 |
ΒΕΛ1 | 19:15 | ΟΣΤΑΝΔΗ | ΒΕΣΤΕΡΛΟ | O 2,5 |
ΒΕΛ1 | 19:15 | ΣΕΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ | ΣΕΡΕΝΓΚ | 1 |
ΑΓΓΠ | 19:30 | ΤΣΕΛΣΙ | ΕΒΕΡΤΟΝ | 1 & U 3,5 |
ΓΕΡ1 | 19:30 | ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ | ΚΟΛΩΝΙΑ | GG & O 2,5 |
ΕΛΛ1 | 19:30 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ | X |
ΙΣΠ1 | 19:30 | ΕΣΠΑΝΙΟΛ | ΘΕΛΤΑ | GG |
ΙΣΠ2 | 19:30 | ΤΕΝΕΡΙΦΗ | ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ | X |
ΑΓΓΚ | 19:45 | ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ | ΜΠΕΡΝΛΙ | 3-5 γκολ |
ΟΛΛ1 | 19:45 | ΕΜΕΝ | ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ | X |
ΓΑΛ2 | 20:00 | ΚΕΒΙΓΙ | ΜΕΤΣ | 2 |
ΓΑΛ2 | 20:00 | ΑΜΙΑΝ | ΡΟΝΤΕΖ ΑΒΕΡΙΟΝ | GG |
ΓΑΛ2 | 20:00 | ΑΝΕΣΙ | ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ | X |
ΓΑΛ2 | 20:00 | ΚΑΕΝ | ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ | 1 |
ΓΑΛ2 | 20:00 | ΜΠΟΡΝΤΟ | ΝΙΜ | 1 |
ΓΑΛ2 | 20:00 | ΝΙΟΡ | ΛΑΒΑΛ | X |
ΓΑΛ2 | 20:00 | ΝΤΙΖΟΝ | ΠΟ | U 2,5 |
ΓΑΛ2 | 20:00 | ΠΑΡΙ | ΜΠΑΣΤΙΑ | 2-3 γκολ |
ΓΑΛ2 | 20:00 | ΣΟΣΟ | ΓΚΡΕΝΟΜΠΛ | 1 |
ΠΟΡΤ | 20:00 | ΑΡΟΥΚΑ | ΠΑΣΟΣ ΦΕΡΕΙΡΑ | 2 |
ΠΟΡΤ | 20:00 | ΜΠΕΝΦΙΚΑ | ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ | X/1 |
ΟΥΓ1 | 20:45 | ΦΕΧΕΡΒΑΡ | ΧΟΝΒΕΝΤ | 1 |
ΕΛΛ1 | 21:00 | ΛΑΜΙΑ | ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ | 1 |
ΚΟΛ1 | 21:00 | ΕΝΒΙΓΚΑΔΟ | ΤΣΙΚΟ | X |
ΠΟΛ1 | 21:00 | ΡΑΚΟΒ ΤΣΕΣΤΟΧΟΒΑ | ΚΡΑΚΟΒΙΑ | 1 & O 1,5 |
ΑΡΓ1 | 21:30 | ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ | ΤΙΓΚΡΕ | GG |
ΓΕΡ2 | 21:30 | ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ | ΚΑΙΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ | 1 |
ΕΛΒ1 | 21:30 | ΣΙΟΝ | ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ | O 2,5 |
ΒΕΛ1 | 21:45 | ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ | ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ | O 2,5 |
ΙΤΑ1 | 21:45 | ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ | ΜΙΛΑΝ | 2 |
ΓΑΛ1 | 22:00 | ΛΑΝΣ | ΑΝΖΕ | 1/1 |
ΑΜΕ1 | 22:00 | ΣΙΑΤΛ ΣΑΟΥΝΤΕΡΣ | ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ | GG |
ΙΣΠ1 | 22:00 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ | ΒΑΛΕΝΘΙΑ | 1 & O 1,5 |
ΙΣΠ2 | 22:00 | ΠΟΝΦΕΡΑΔΙΝΑ | ΑΛΑΒΕΣ | 2 |
ΟΛΛ1 | 22:00 | ΒΑΑΛΒΑΙΚ | ΝΑΙΜΕΓΚΕΝ | X |
ΠΟΡΤ | 22:30 | ΕΣΤΟΡΙΛ | ΤΣΑΒΕΣ | GG |
ΧΙΛ1 | 23:00 | ΚΟΜΠΡΕΣΑΛ | ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ | 2 |
ΧΙΛ1 | 23:00 | Ο ΧΙΓΚΙΝΣ | ΚΟΚΙΜΠΟ ΟΥΝΙΔΟ | U 2,5 |
ΚΟΛ1 | 23:10 | ΛΑ ΕΚΙΔΑΔ | ΟΥΝΙΟΝ ΜΑΓΚΝΤΑΛΕΝΑ | 1 |
ΑΡΓ1 | 00:00 | ΠΛΑΤΕΝΣΕ | ΝΤΕΦΕΝΣΑ ΧΟΥΣΤΙΣΙΑ | 2 |
ΑΡΓ1 | 00:00 | ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ | ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ | 2-3 γκολ |
ΜΕΞ1 | 01:00 | ΚΡΟΥΣ ΑΣΟΥΛ | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ | 1 |
ΚΟΛ1 | 01:20 | ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΠΑΣΤΟ | ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΛΙ | GG |
ΑΜΕ1 | 01:30 | ΑΤΛΑΝΤΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ | ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΑΙΜΠΕΡΣ | 1 |
ΑΜΕ1 | 01:30 | ΜΟΝΤΡΕΑΛ ΙΜΠΑΚΤ | ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΓΙΟΥΝΙΟΝ | GG |
ΑΜΕ1 | 01:30 | ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ RB | ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ ΚΡΟΥ | 1 |
ΑΜΕ1 | 01:30 | ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΣΙΤΙ | ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ ΝΤΙ ΣΙ | O 2,5 |
ΑΜΕ1 | 01:30 | ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ | ΝΑΣΒΙΛ | 1 |
ΑΜΕ1 | 01:30 | ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙ | ΣΑΡΛΟΤ | GG |
ΑΜΕ1 | 01:30 | ΤΟΡΟΝΤΟ | ΙΝΤΕΡ ΜΑΙΑΜΙ | 2-3 γκολ |
ΧΙΛ1 | 01:30 | ΟΥΝΙΟΝ ΛΑ ΚΑΛΕΡΑ | ΑΟΥΝΤΑΞ ΙΤΑΛΙΑΝΟ | U 2,5 |
ΑΡΓ1 | 02:30 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ | ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΣΕΝΤΡΑΛ | 1 |
ΑΡΓ1 | 02:30 | ΓΟΔΟΙ ΚΡΟΥΣ | ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ | O 2,5 |
ΑΜΕ1 | 02:30 | ΝΤΑΛΑΣ | ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΑΝΣΑΣ ΣΙΤΙ | GG |
ΑΜΕ1 | 02:30 | ΝΤΙΝΑΜΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ | ΟΣΤΙΝ | X |
ΑΜΕ1 | 02:30 | ΣΕΝΤ ΛΟΥΙΣ ΣΙΤΙ | ΣΑΝ ΧΟΣΕ ΕΡΘΚΟΥΕΙΚΣ | 1 |
ΑΜΕ1 | 02:30 | ΣΙΚΑΓΟ ΦΑΙΑΡ | ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ | 1 |
ΜΕΞ1 | 03:05 | ΤΙΓΚΡΕΣ | ΜΟΝΤΕΡΕΙ | GG |
ΑΜΕ1 | 03:30 | ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ ΡΑΠΙΝΤΣ | ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ | O 2,5 |
ΚΟΛ1 | 03:30 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ | ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΣΑΝΤΑ ΦΕ | 1 |
ΑΜΕ1 | 04:30 | Λ.Α. ΓΚΑΛΑΞΙ | ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ ΓΟΥΑΙΤΚΑΠΣ | 1 |
ΜΕΞ1 | 05:10 | ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ | ΚΛΑΜΠ ΑΜΕΡΙΚΑ | X |