Καλησπέρα παιχτούρες μου. Τελικά ο χθεσινός τίτλος του άρθρου ήταν ευρημάτικος και πραγματικός….ΤΑΜΕΙΟδευτέρα και μάλιστα με 3 τριάδες …..!!!Δεν θα πω πολλά γιατί η εικόνα είναι χίλιες λέξεις….Δείτε παρακάτω.
Και αν τώρα θέλεις να χορτάσει και η τσέπη σου ….η λύση είναι ΕΔΩ …. Μπορείς να έχεις όλες τις πληροφορίες για εμάς σε TikTok,Youtube,Facebook,Instragram…. για να ζήσεις μοναδικές στιγμές Live Katenatsio!!!
Για όσους θέλουν να ακολουθήσουν την ομάδα του Katenatsio….η λύση είναι μια www.katenatsio.com εδώ μπορείτε να βρείτε αναλυτικά όλα τα πακέτα μας ,για κάθε γούστο και για όλα τα «βαλάντια»!!!και βέβαια στο Telegram Chat και στο ΜΟΝΑΔΙΚΟ Telegram Channel…..Όσο για την συνδρομή 0,83cents/per day…..τα υπόλοιπα είναι δική μας δουλειά!
Στα σημερινά τώρα ,αφού δεν έχει πολλά παιχνίδια αποφάσισα να ρίξω μια πεντάδα στα γκολ….Σκοράρουμε γιατί χανόμαστε ή αλλίως σκοράρουμε να πληρωνόμαστε.
![](https://www.katenatsio.com/wp-content/uploads/2024/05/2024-05-21_14-54-04.png)
![](https://www.katenatsio.com/wp-content/uploads/2024/05/2024-05-21_15-47-38-750x411.png)
Το ποσοστό επιτυ/χίας μας στο σύνολο των bets υπολογίζεται ΜΟΝΟ στην επιτυχία της τριάδας ή τετράδας που προτείνει ο κάθε tipster και όχι μεμονωμένα στα παιχνίδια .Αυτό αποτυπώνει τον βαθμό δυσκολίας στην επιτυχία.
Οι αποδόσεις ήταν σωστές τη στιγμή της δημοσίευσης και υπάρχει πιθανότητα να έχουν μεταβληθεί.** Τα προγνωστικά σε αυτή τη σελίδα δεν αποτελούν σε καμία περίπτωση πρόταση ή ενθάρρυνση για στοιχηματισμό. Ο επισκέπτης, ως ηλικιακά νόμιμος παίκτης του στοιχήματος οφείλει να ποντάρει ανάλογα με τη δική του «τσέπη» και να κάνει πάντοτε έρευνα αναφορικά με τις προτάσεις του katenatsio.com ή άλλων site.Αυτή δεν είναι συμβουλή στοιχηματισμού ή επένδυσης χρημάτων. Πάντοτε να πραγματοποιείτε τη δική σας μελέτη .